F a l s a a t i

Bilinmeyen  Şaman Falı  /  Tarot Falı  /  Falla ilgili iletişime geçmek istiyorum. / Konuşmalar

 


Fal nasıl bakılır.Yüz falı

Yüz falı hakkında bilgiler.Yüz falına nasıl bakılır.
İnsan yüzü insanın kişiliği hakkında çok şeyler söyler.Kişilikte insanın hayatına yön veren önemli bir faktördür. Yüze bakarak karakter tahlili yapmakda bir bakıma o kişinin geleceğiyle ilgili fikir vereceğinden fal sayılır.
Yüz hatları yuvarlak olanlar sır saklamayı severler fakat yeri geldiğinde dedikodu yapmaya bayılırlar.Bu kişiler çok çalışkan olup bir kaç işte bile çalışıp kazanacak kadar becerikli olurlar.Gülmeyi severler,bol bol gülümsediklerini görürsünüz.Bazan kıskanç olurlar etraflarındaki insanların başarılarını çekemezler belli etmeselerde içten içten hayıflanırlar.Özellikle kıskanç olanlar kısa boylu olan yuvarlak yüzlülerden çıkar.
Uzun yüzlüler Seyahati ve eğlenmeyi severler.Çok para harcarlar.Tutumlu olmayı beceremezler.Midelerine düşkündürler fakat genellikle kilo problemleri olmaz.Bazıları dış görünüşe önem verirler devamlı yeni giysiler ve takılar almak ister.Yeni hobiler edinirler,boş durmayı sevmezler zengin olmak biricik idealleridir.
Köşeli kareye benzer yüz hatlarına sahip olanlar.Girişimci ve hareketlidirler.İşten işe koşarlar fakat bir iş de devamlı kalmaktan sıkılırlar.Gezmeyi severler.
Üçgen yüzlüler.Gösterişi severler,ikna kabiliyetleri yüksektir konuşarak çok sorunu halledebilirler.Giyim kuşamı severler,paralarını da bu uğurda harcamaktan çekinmezler.
Geniş alınlılar akıllı zeki insanlardır.fakat iş hayatında her zaman başarılı oldukları söylenemez.Tembelliği sever sevmedikleri işlerde başarılı olamazlar.
Dar alınlılar sıkılgan az konuşan kişilerdir.Fazla hırsları yoktur.Bazen küçük şeyleri bile takıntı haline getirip sorun yaşarlar.
Yukarı doğru genişleyen alın sahipleri son derece zekidirler kafalarına yatan her işde başarılı olurlar.İçlerinden dahiler çıkar.
Kısık gözlüler içine kapanık gizemli bir ruh dünyasına sahip kişilerdir.Arkadaşlığa önem verirler.Dürüsttürler.Kincidirler yapılanları yıllar geçsede unutmayan bir yapıya sahiptirler.
Büyük gözlüler sohbeti seven sohbet ortamlarında aranılan kişilerdir.Bağımsızlıklarına düşkün kişilikleri sebebiyle kendi işlerini kurmak isterler.
Mavi gözlüler arkadaş çevresi bol konuşkan gezmeyi eğlenceyi seven kişiliklerdir.
Çakır gözlüler mavinin değişik bir tonu olan bir göze sahip olurlar.Bencil olurlar kıskançlık,çekememezlik en belirgin özellikleridir.Kıskandıkları kişinin yanında dayanamayıp tırnaklarını yemeye başlayanlar nazar gücü olan korkulacak kem gözler olarak bilinirler.
Yeşil gözlüler dürüst sevecen kişiliğe sahiptirler.
Kahve rengi gözlüler ilişkilerinde sevecen olurlar.
Siyah gözlüler iç dünyalarını gizleyen kişiliğe sahip olurlar.
Falsaati.com fal ve büyü çeşitlerini sizlerin bilgisine yorumsuz olarak sunmaktadır,fakat bu konuda bilimin söyledikleride elbette falsaati.com tarafından yayımlanacaktır.Bilinmeyeni bilmek araştıran,sorgulayan insanın hakkıdır.Çağdaş uygar insana da bu yaraşır.

şimdi, zamanın çizgiselliğini kaybettiği bu anda, olası geçmiş ve gelecekler öylesine karmaşık bir ağda........

brought you by BizibuL